خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا شهرکی در شمال | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی

خرید ویلا شهرکی در شمال | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی


فهرست مطالب

آیا می دانید که گروهی به نام گروه فنی مهندسی افلاطون ر شمال کشور وجود دارد که با استفاده از یاری و مشورت افرادِ فعال در این مجموعه می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در شمال داشته باشید.

این مجموعه از صفر تا 100خرید ویلا شهرکی در شمال با شما همراه است، تا با خیالی آسوده در بهترین نقطه شمال کشور ویلا شهرکی بخرید.

از سبک های رایج ویلا در کشور ویلا مستقل و ویلا شهرکی پرمخاطب تر می باشد. این دو سبک با یکدیگر کاملا متفاوت بوده و هر یک خصوصیات بخصوص خود را به دنبال دارند.

سبک های مختلف ویلا مستقل و ویلا شهرکی بستگی به نوع سلیقه افراد خریدار دارد و نمی توان این سبک ها را بر این افراد تحمیل کرد، چرا که این مکان قرار است محلی برای زندگی افراد ساکن باشد.

اما امروزه ویلا شهرکی در عرصه ساخت و ساز ویلا مخاطب های فراوانی را به خود جذب کرده است.

شهرکی شدن ویلا در ایران یکی از ابداعات جدید ساخت و ساز است. این نوع از ویلاها در واقع جایگزین شهرک های شهری در طبیعت می باشد. قوانین و شرایط زندگی در این شهرک ها با سایر ویلاها کاملا متغایر است و کسانی که قصد زندگی در شهرک های ویلایی را دارند باید به این نوع از قوانین و شرایط حاکم پایبند باشند و به حقوق ساکنین احترام بگذارند.

به علت تشابه زیاد این شهرک ها به مناطق شهری و شرایط بهتر از آن مورد علاقه افراد بسیاری شده است.

چنانچه قصد خرید ویلا شهرکی در شمال دارید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

ویلا شهرکی چیست؟

ویلا در تعریف به خانه یا زمینی گفته می شود که دارای حیاط بوده و هیچ گونه ارتباطی با خانه های اطراف خود نداشته باشد. اما ویلای شهرکی این تعریف را به کلی تغییر داده است. ویلاهای شهرکی نیز به ظاهر ویلا هستند و از حیاط هیچگونه ارتباطی با خانه های اطراف خود ندارند اما در این شهرک ها به دلیل نزدیکی منازل به یکدیگر قوانینی حاکم شده است که خریداران و ساکنین ملزم به رعایت این قوانین می باشند.


اگر خانه های شهری را بر روی هم و عمودی تعریف کرد، ویلاهای شهرکی را باید خانه هایی کنار هم و افقی تعریف نمود. معمولا این شهرک ها توسط شرکت ها و برخی مؤسسه ها ساخته می شوند که پس از اتمام ساخت به خریداران واگذار می گردد.

برخی از این خریداران در این شهرک ها اقدام به خرید زمین می کنند تا بتوانند ویلا را به سلیقه خود در این شهرک احداث کنند، اما با این حال باز هم مشمول برخی قوانین شهرکی می شوند و باید این قوانین را رعایت نمایند. با این حال به دلیل زیبایی و برخی دیگر از دلایل که در ادامه توضیح خواهیم داد مورد توجه توریست ها شده و بیشتر این مناطق به سرزمین های گردشگری تبدیل شده اند.

شما به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در مجموعه افلاطون می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در شمال داشته باشید.

خرید ویلا شهرکی در شمال | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی
خرید ویلا شهرکی در شمال | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی

خصوصیات خوب ویلاهای شهرکی

ممکن است در آغاز این تفکر به وجود بیاید که ویلا به معنای فرار از محیط شهر است و افراد ایرادهایی را از آن بگیرند اما این شهرک ها مزایای خاصی دارند که با توجه به این موارد مورد توجه بسیاری از افراد و بخصوص توریست ها می باشند. این موارد عبارت اند از :

1-امنیت بالا ویلای شهرکی

امنیت در ویلا شهرکی در شمال بسیار زیاد می باشد. حتی ممکن است امنیت ویلاهای شهرکی از ویلاهای خود ساخته و مستقل نیز زیاد تر باشد. معمولا شرکت هایی که این شهرک ها را احداث می کنند در ورودی آن سیستم حراست و نگهبانی قرار می دهند تا ورود و خروج افراد به این منطقه را نظارت  کنند. حتی داخل این محیط نیز تحت حفاظت حراست قرار می گیرد.

2-قیمت ویلای شهرکی

خرید ویلا شهرکی در شمال ممکن است برای خریدار سود اقتصادی نیز داشته باشد. سازنده های ویلا در این مناطق سعی دارند که از کمترین مکان برای ساخت ویلا بیشترین بهره را ببرند. معمولا برای ساخت این شهرک ها مصالح ساختمانی را به صورت عمده خریداری می کنند و به این صورت قیمت ویلا در این مناطق پایین خواهد بود.

3- طراحی ویلا شهرکی

ساخت ویلا بصورت شهرکی و مهندسی آن در کنار هم نیازمند برخی از نکات و قوانین است که باید در ساخت به آن ها توجه نمود. در واقع شرکت هایی که این شهرک ها را احداث می کنند نمی توانند با توجه به هزینه ای که برای ساخت ویلا می کنند ویلایی با کیفیتی پایین بسازند. بنابراین در هنگام خرید ویلا این اطمینان را داشته باشید که زمین ویلا در هنگام استفاده از لحاظ استاندارد در سطح مناسبی قرار دارد.

خرید ویلا شهرکی در شمال | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی
خرید ویلا شهرکی در شمال | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی

شما به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در مجموعه افلاطون می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در شمال داشته باشید.

خرید ویلا شهرکی در شمال

خرید ویلا شهرکی در شمال وابسته به نوع سلیقه افراد است. ممکن است برخی از افراد زندگی قانونمند داشته و یا کمتر به این ویلا ها رفت و آمد داشته باشند و علاقه ای به پرداخت هزینه برای تامین امنیت نداشته باشند و ویلای شهرکی را انتخاب نمایند.

اما برخی دیگر از افراد رفت و آمد زیادی به ویلای خود داشته و علاقه به رعایت قوانین برای استفاده از ملک خود را ندارند در این صورت ویلای مستقل را انتخاب می کنند. اما به هر حال نکته ای که قابل توجه است این می باشد که ویلا ملکی تفریحی و آرامش بخش است و در هر حال موجب گذران وقت و دوری از دردسر های شهری می باشد.

شما به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در مجموعه افلاطون می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در شمال داشته باشید.

گروه فنی مهندسی افلاطون

خرید ویلا شهرکی در شمال یک انتخاب عالی برای افرادی است که قصد دارند برای گذراندن تعطیلات و یا زندگی به شمال بیایند. البته اگر سرمایه‌ی کافی در اختیار داشته باشید برای سرمایه‌گذاری نیز انتخاب مطلوبی به شمار می‌رود. اصولاً شمال کشور به دلیل شرایط اقلیمی خاص و منحصربه‌فردی که دارد بهترین گزینه برای خرید انواع ملک و زمین ازجمله جنگلی، کوهستانی، شهرکی و ویلایی به‌حساب می‌آید.
فقط شما باید دقت داشته باشید ویلا شهرکی را از شرکت های ساخت و ساز معتبر خریداری کنید.

شما به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در گروه فنی مهندسی افلاطون می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در شمال داشته باشید.

مجموعه افلاطون مجری تخصصی خرید و فروش ویلا در شمال در مناطق نور، محمودآباد، چمستان، رویان، سرخرود و آمل و… هستند. پس برای خرید ویلا جنگلی در شمالمی‌توانید به تخصص و تجربه این کارشناسان اعتماد کنید.

تماس با ما

09115727159

مهندس نوروزی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *