ما که هستیم؟

درباره ما

ساخت و ساز فرایندی پیچیده است که با نوع سازه ای که ای که قرار است طراحی شود ، به پیچیدگی آن افزوده می شود . در نتیجه برای این که این پروسه به خوبی به پیش برود نیاز است تا تیمی حرفه ای در کنار این پروژه شما را همراهی کنند.در قدیم ساخت وساز ها بی پایه و اساس پیش می رفت اما امروزه برای ساخت هر پروژه نیاز است تا شرکت های طراحی ساختمان در کنار پروژه شما و ناظر بر آن باشند . افراد ما در گروه فنی مهندسی افلاطون گزینه ای مناسب برای شما هستند زیرا که ما با شعار تعهد کاری پا در عرصه ساخت وساز نهاده ایم . تیم ما از ابتدای پروژه همراه شما هستند و یک ویلای مبله و شیک را با بهترین متریال ساختمانی به شما تحویل می دهند. با تیم افلاطون نگران ساخت و سازهای خود نباشید .

خرید زمین و شهرک سازی

_

اگر به دنبال سوددهی و یا استفاده شخصی از زمین هستید،می توانید با خرید زمین شهرک سازی کنید. تیم افلاطون شما را حمایت می کند.

 

تغییر کاربری و ارتقاء قیمت

_

اگر زمینی دارید که به خوبی از آن بهره برداری نمی شود، نگران نباشید. با مشاوره تیم فنی افلاطون کاربری زمین را به نوع پرسود آن تغییر دهید.

سرمایه گذاری با خرید و فروش

_

اگر قصد سرمایه گذاری در ساخت وساز را دارید،با تیم افلاطون و تحت مشاوره ما می توانید زمین مناسب خریده، بسازید، بفروشید وسود کنید.

 

خرید زمین و ویلا سازی

_

داشتن ویلا از دیرباز انگیزه هرشخصی برای زندگی در شمال بوده است. پیمانکاری افلاطون اقدام به ساخت ویلا با هزینه مناسب در مازندران می کند.