خرید ویلا شهرکی در مازندران

خرید ویلا شهرکی در مازندران | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی

خرید ویلا شهرکی در مازندران | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی


فهرست مطالب

در همین ابتدای مقاله شما را با گروه فنی مهندسی افلاطون آشنا می کنیم که با استفاده از یاری و مشورت افرادِ فعال در این مجموعه می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در مازندران داشته باشید.

این مجموعه از صفر تا صد خرید ویلا شهرکی در مازندران با شما همراه است، تا با خیالی آسوده در بهترین نقطه مازندران ویلا شهرکی بخرید.

یکی از مهمترین پیشرفت ها در زمینه ساخت و ساز مسکن در مازندران، ظهور ویلا شهرکی می باشد که با استقبال زیاد سرمایه گذاران و گردشگران مواجه شده است.

وجود ویلا شهرکی کم و بیش از زمان های دور در مازندرانباب بوده است اما با گسترش صنعت توریست و گردشگری پیمانکاران و سازندگان ویلا به فکر ایجاد شهرک های ویلایی بزرگ افتادند، این شهرک ها معمولا شامل تعدادی ویلا در فواصل تعیین شده از هم در داخل زمینی وسیع می باشند.

جالب است بدانید ویلای شهرکیدر حقیقت نوعی فرهنگ وارده از کشور های اروپایی می باشد. ا ویلا شهرکی در مازندران جایگزین شهرک های شهری در طبیعت می باشد. قوانین و شرایط زندگی در این شهرک ها با سایر ویلاها کاملا متغایر است و کسانی که قصد خرید ویلا شهرکی در مازندران را دارند باید به این نوع از قوانین و شرایط حاکم پایبند باشند و به حقوق ساکنین احترام بگذارند.

چنانچه قصد خرید ویلا شهرکی در مازندران دارید پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید:

ویلا شهرکی چیست و چه امکاناتی دارد؟

ویلا شهرکی به تعداد ویلاهایی گفته می شود که در یک مکان خاص ایجاد شده اند. این ویلاها دارای ویژگی های مانند داشتن پارک، نگهبان ۲۴ ساعته، خیابان بندی داخلی، استراحتگاه مهمان و… است. بسیاری از ویلا در کردان به این روش ساخته شده اند.
اکثر کسانی که با هم قومیت دارند نسبت به خرید ویلا شهرکی اقدام می کنند زیرا با این روش کنار هم هستند و از یک زندگی راحت، لذت می برند.

یکی از ویژگی هایی که ویلاهای شهرکی را بسیار جذاب کرده است، وجود امکانات رفاهی است. این شهرک ها با داشتن امکاناتی خاص، داشتن ویلا در این شهرک ها را بسیار دلپذیر کرده است

همچنین زیرساخت های تاسیساتی به کار گرفته در این مناطق، نگرانی از بابت قطعی آب، برق، گاز و تلفن را برطرف می نماید. وجود نگهابانی و مدیریت شهرک های ویلایی، کمک کرده است که همواره افارد صاحب ویلا بدون هیچ نگرانی و دغدغه ای در این شهرک ها رفت و آمد داشته باشند و بدون داشتن نگرانی از اتفاقات ناگواری چون سرقت، آسیب رساندن به اموال و … ویلای خود، در هر زمان از سال به اقامتگاه خود دسترسی داشته باشند.

همچنین تعبیه کارت ورود و خروج برای مهمانان این شهرک ها، بر امنیت و کنترل ورود و خروج افراد به این مناطق را آسان کرده و بر امنیت و حراست از آن افزوده است.

از سوی دیگر موضوع مهمی که بر مزایای این نوع شهرک ها می افزاید، بحث پرداخت شارژ و تقسیم شدن هزینه های جاری نگه داری از شهر است. به این شکل که هر ویلا با پرداخت مبلغی مشخص به نگه داری و تامین امکانات ویلا کمک کرده و لازم نیست هزینه های گزافی را بابت این کارها پرداخت نمایند.

این نوع از ویلاها در واقع جایگزین شهرک های شهری در طبیعت می باشد. قوانین و شرایط زندگی در این شهرک ها با سایر ویلاها کاملا متغایر است و کسانی که قصد زندگی در شهرک های ویلایی را دارند باید به این نوع از قوانین و شرایط حاکم پایبند باشند و به حقوق ساکنین احترام بگذارند.

شما به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در مجموعه افلاطون می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در مازندران داشته باشید.

انواع ویلا شهرکی در مازندران

معمولا سازنده های ویلا شهرکی در مازندران سعی می کنند زمین هایی را برای ساخت ویلا انتخاب کنند که در بهترین لوکیشن و با چشم انداز عالی باشد، ویلاهای شهرکی به طور کلی به سه دسته زیر تقسیم بندی می شود:

1- ویلا شهرکی جنگلی

تا چند سال قبل ما کمتر شاهد ویلا سازی به صورت شهرکی در نزدیکی جنگل بوده ایم اما با گذشت زمان و افزایش ساخت و ساز ویلا سازی به صورت شهرکی در کنار جنگل رونق پیدا کرده و در حال حاضر شما خیلی راحت می توانید ویلا شهرکی در کنار جنگل پیدا کنید، این ویلاها در فاصله خیلی کمی نسبت به جنگل احداث می شوند که هم منظره خیلی خوبی و هم آب و هوای پاک و عالی دارد.

2- ویلا شهرکی ساحلی

در سال های قبل ویلاهای که در کنار ساحل ساخته می شده بیشتر به صورت شهرکی بوده و در حال حاضر ما شهرک های خیلی برند و لوکسی در کنار ساحل داریم که همه آن ها به بیش از ۴۰ سال قدمتشان بر می گردد، اما مدتی ویلا سازی به صورت شهرکی در کنار ساحل به علت افزایش قیمت زمین در نزدیکی دریا روند کندی داشته و از جمله ویلاهای پرطرفدار در بین خریداران می باشد و برای افرادی که دوس دارند به ساحل نزدیک تر باشند و از منظره دریا لذت ببرند بسیار مناسب می باشد.

این مدل ویلا نسبت به ویلاهای جنگلی گران تر می باشد.

3- ویلا های شهرکی معمولی

با افزایش ساخت و ساز و گران بودن ویلاهای نزدیک جنگل و دریا در این سال ها در روستاهای مابین جنگل و دریا ویلا سازی خیلی رواج پیدا کرده و از این رو شهرک های زیادی در این روستا ساخته شده، این ویلا ها در روستاهای اطراف شهر می باشد و از نظر لوکیشن مابین جنگل و دریا می باشد.

مزایا ویلا شهرکی در مازندران

ویلا شهرکی در مازندران مزایایی دارند که می‌تواند برای خریداران جذاب باشد و حتی آنها را به خرید ویلا مشتاق کند. این مزایا عبارت‌اند از:

1- امنیت بالا:

و یلای شهرکی از لحاظ امنیتی در سطح بسیار بالایی قرار دارد و این امنیت حتی می‌تواند از ویلاهای معمولی یا شخصی ساز بیشتر باشد. شرکت‌ هایی که به ساخت ویلا شهرکی در مازندران مشغول هستند برای آن سیستم نگهبانی و حراست در نظر می‌گیرند و نهایت تلاش خود را به کار می‌گیرند که از ورود افراد ناشناس به محوطه شهرک جلوگیری کنند.

2- اطمینان از معامله و فرایند خریداری ویلا:

بزرگترین نگرانی خریداران ویلا در شمال کشور، صحیح بودن معامله و درست بودن قرارداد بین خریدار و فروشنده باشد. در مورد ویلا شهرکی در مازندران این نگرانی وجود ندارد و می‌توانید از سالم بودن خرید خود اطمینان داشته باشید. شرکت‌های سازنده شهرک‌ها از قوانین و نحوه دریافت مجوز اطلاعات کاملی دارند و به دلیل حجم بالای کاری، نمی‌توانند پنهان‌کاری داشته باشند.

3- قیمت بهتر:

شرکت‌های سازنده ویلا شهرکی در مازندران از کمترین فضای ممکن نهایت بهره را می‌برند و این فضا را به ویلاهایی با تراکم بالا و با طراحی تقریباً یکسان اختصاص می‌دهند. از طرفی این شرکت‌ها به دلیل حجم مصرف بالا، مصالح ساختمانی و اولیه خود را به صورت عمده تهیه می‌کنند و هزینه تهیه این مواد برای آنها بسیار کم تمام می‌شود. بنابراین، قیمت بسیار پایین‌تری دارند و از لحاظ اقتصادی به سود خریدار خواهد بود.

4- اطمینان از منابع آب، برق و گاز:

تأمین امکانات اولیه مانند آب، گاز و برق برای یک ویلا بسیار مهم است و حتی در برخی موارد با دردسرهای زیادی همراه است. اما کسانی که ویلای شهرکی می‌خرند از این مشکل فرار می‌کنند و وظیفه گرفتن مجوز بر عهده شرکت‌های سازنده ویلا خواهد بود. بنابراین کسانی که ویلای خود را از شهرک‌ها تهیه می‌کنند می‌توانند اطمینان داشته باشند که وضعیت امکانات اولیه ویلا واضح است و نیازی به نگرانی در این زمینه نیست

5- کیفیت زمین و ساختمان ویلا:

ساخت ویلا به صورت شهرکی و مجتمع در کنار هم نیاز به رعایت برخی نکات استاندارد دارد و این نکات استاندارد شامل آماده سازی زمین نیز می‌شود. در حقیقت، شرکتی که بر روی یک پروژه سرمایه‌گذاری می‌کند و پول خود را صرف ویلای شهرکی می‌کند، نمی‌تواند ریسک کند و مجتمع خود را بر روی یک زمین بی کیفیت و نامناسب ایجاد کند. بنابراین هنگام خرید ویلا اطمینان داشته باشید که زمین ویلا از لحاظ استاندارد در سطح مناسبی قرار دارد و در زمان استفاده دچار مشکل نمی‌شود.

شما به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در مجموعه افلاطون می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در مازندران داشته باشید.

خرید ویلا شهرکی در مازندران | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی
خرید ویلا شهرکی در مازندران | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی

چرا قیمت ویلا شهرکی در مازندران مناسب‌ است؟

به ضرسِ قاطع، قیمت ویلا، از مهم‌ترین فاکتورها برای خریدار است.

اما همانقدر که قیمت گران، شما را از مرغوب بودن کیفیت، خاطرجمع می‌سازد با تقلیل قیمت، نگرانی‌هایی همچون خوره به جانتاان می‌افتند و بی‌تابانه راغب می‌شویم دلیلِ ارزان بودن قیمت ویلا شهرکی در مازندران را جویا شویم.

گفتیم که ویلا شهرکی، تجمیعی است از چند ویلا. ساخت شمار عدیدی ویلا در مرکز و میانه شهر، گاهی دور از انتظار است. حومه شهر، میزبان اصلی ویلا شهرکی است. از آنجا که ویلا شهرکی با مرکز شهر فاصله دارد، با قیمت ارزانتری عرضه می‌شود.

این نکته را بیفزاییم که شهرهای شمالی به وسعت تهران و کلانشهرها نیستند. آن زمان که گفته می‌شود ویلا شهرکی در حومه شهر جای خوش کرده است و با مرکز فاصله دارد، فرض را بر این نگذارید که رسیدن به ویلا شهرکی نیازمند ساعت‌ها صرف زمان است.

کاملاً روشن است که شهرهای شمالی کوچک‌اند و همگی در آغوشِ هم استقرار یافته‌اند به طوریکه رفتن از شهری به شهر هم جوارش نیز در کمترین زمان شدنی است، چه رسد به آنکه بخواهید از مرکز به حومه شهر، سفر کنید. قطعاً زمان مورد نیاز از چند دقیقه، فراتر نخواهد رفت.

جدای از آن سازندگان ویلاهای شهرکیدر مازندران معمولا مصالح ساختمانی را به صورت عمده خریداری می کنند که از قیمت پایین تری برخودار است و این امر سبب می شود که هزینه تمام شده برای هر ویلا نسبت به ویلاهای مستقل کم تر باشد.

شما به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در مجموعه افلاطون می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در مازندران داشته باشید.

خرید ویلا شهرکی در مازندران

نکاتی که جهت خرید ویلا شهرکی در مازندران باید رعایت کرد به شرح زیر است:

  1. در اولین قدم از وجود سند و و قابل اطمینان بودن آن مطمئن شوید و همه چیز را به صورت کامل بررسی نمایید.
  2. در مورد دسترسی به امکانات رفاهی و پمپ بنزین و نزدیک بودن به جاده نیز اطلاعات خود را تکمیل نمایید.
  3. متراژ ویلا و تمامی ابعاد ثبت شده را که در سند درج شده را به خوبی بررسی کنید و با ابعاد واقعی که در سند درج شده تطابق دهید.
  4. بهتر است قبل از اینکه ویلا را خریداری نمایید با فردی که به قوانین مربوط به سندها آگاهی دارد مشورت نمایید در این صورت می توانید با خیال آسوه خرید خود را انجام دهید.

خرید  ویلا شهرکی در مازندران از سالیان سال برقرار بوده و هست. اولین ویلا شهرکی در مازندران به دوران قبل انقلاب برمیگردد و در حال حاضر شهرک های با اصالت زیادی در شمال قرار دارد.

شهرهای محمودآباد ، بابلسر، نور، نوشهر و غرب مازندران از جمله شهرهای هستند که ویلا شهرکی در آن ها بیشتر دیده می شود.

به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در مجموعه افلاطون می توان تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در مازندران داشت.

خرید ویلا شهرکی در مازندران | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی
خرید ویلا شهرکی در مازندران | صفر تا 100خرید ویلا شهرکی

گروه فنی مهندسی افلاطون

در بخش قبل بطور کامل با اینکه ویلا شهرکی چیست و مزایای ویلا شهرکی آشنا شده اید. تاکید می کنیم که این روز ها اعتماد کردن به کسی که قصد فروش ویلایی را دارد سخت است. زیرا امروزه کلاهبرداری های زیادی در خرید و فروش ویلا انجام می شود. ویلا ها هم قیمت پایینی ندارند و اگر سرتان کلاه برود قطعا پول زیادی را از دست می دهید. اما درباره خرید ویلا شهرکی می توانید تا حدودی مطمئن باشید که از این اتفاقات نمی افتد.
فقط شما باید دقت داشته باشید ویلا شهرکی را از شرکت های ساخت و ساز معتبر خریداری کنید.

شما به کمک راهنمایی و مشاوره ی افرادِ فعال در گروه فنی مهندسی افلاطون می توانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا شهرکی در مازندران داشته باشید.

مجموعه افلاطون مجری تخصصی خرید و فروش ویلا در شمال در مناطق نور، محمودآباد، چمستان، رویان، سرخرود و آمل و… هستند. پس برای خرید ویلا جنگلی در مازندران می‌توانید به تخصص و تجربه این کارشناسان اعتماد کنید.

تماس با ما

09115727159

مهندس نوروزی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *