خرید ویلا جنگلی در شمال

خرید ویلا جنگلی در شمال | راهنمای 0تا 100 خرید ویلا

خرید ویلا جنگلی در شمال | راهنمای 0تا 100 خرید ویلا


فهرست مطالب

گروه فنی مهندسی افلاطون در شمال کشور روی کار آمده تا شما با استفاده از یاری و مشورت افرادِ فعالِ این مجموعه بتوانید تجربه ای شیرین در خرید ویلا جنگلی در شمال داشته باشید. این مجموعه راهنمای صفر تا 100 خرید ویلا جنگلی در شمال کشور بوده و با شما همراه است، تا با خیالی آسوده در بهترین نقطه مازندران ویلا جنگلی بخرید.

یکی از رایج‌ترین انواع سرمایه‌گذاری در شمال کشور، خرید ویلا است. بنابراین سالانه افراد زیادی از مناطق مختلف کشور برای خرید ویلا و یا زمین برای ساخت ویلا به شهرهای شمالی مراجعه می‌کنند. با توجه به رشد جمعیت و افزایش ترافیک و شلوغی در کلانشهرهایی مثل تهران و اصفهان بسیاری از ساکنان آنها اقدام به خرید ویلا در شمال می‌کنند تا در موقعیت‌های مناسب از زندگی آپارتمان‌نشینی دور شوند و در طبیعت لحظات خوشی را تجربه کنند.

حالا فرض کنید بودجه ای برای داشتن یک ویلای مناسب کنار گذاشته اید و حالا می خواهید انتخاب کنید. ابتدا از طریق یک راهنمای خرید ویلا در شمال لیست ویلاهای موجود را می بینید. حال بین دوراهی ویلای ساحلی و جنگلی مانده اید که اصولا کدام یک برای شما مناسب تر است.

در ابتدا ممکن است به سرعت یکی از دو مورد را انتخاب کنید و خود را توجیه کنید که انتخاب خوبی است. اما پیشنهاد مجموعه افلاطون به عنوان مشاورخرید ویلا در شمال این است که ابتدا مزایا و معایب هر کدام را مطالعه کنید.

ویلا جنگلی و مزایای خرید ویلا جنگلی

خرید ویلا جنگلی در شمال و ویلا ساحلی در شمال کشور، 2 انتخاب متفاوت و هیجان‌انگیز هستند که در کل به سلیقه و ذائقه شخص شما بستگی دارند. ما در ادامه مزایای هر دو ویلا را برای شما شرح خواهیم داد و در انتها انتخاب با شماست!

ویلای جنگلی همان‌طور که از نامش پیداست در دل جنگل های شمال قرار دارد و اطراف آن سر سبزی موج می زند. حال به بررسی آن می پردازیم:

  • دوری از مرکز شهر بودن ویلا جنگلی حسن آن نیز هست. زیرا در اصل یکی از اهداف افراد برای خرید ویلا داشتن آرامش است. سکوت جنگل ها و سرسبزی آن به همراه شنیدن صدای پرنده ها و نرمی و لطافت بارش باران به شما تضمین می دهد که به آرامش خواهید رسید.
  • تنوع ویلاهای جنگلی در شمال دیگر مزیت آن است. به دلیل گسترده بودن جنگل ها در شمال، ویلاهای متفاوتی ساخته می شود که شما برای خرید حق انتخاب بیشتری چه از لحاظ نوع ساخت آن، چه از لحاظ متراژ و چه از لحاظ قیمت خواهید داشت.
  • قیمت ویلای جنگلی به طور کلی ارزان تر از انواع ساحلی آن است که دلیل آن نیز دور بودن از مراکز شهری عنوان می شود.

طبیعت شمال کشور به حدی گسترده و پرتنوع است که به هیچ وجه نمی توان نقطه خاصی را برای خرید ویلا جنگلی در شمال پیشنهاد داد.

ویلا ساحلی و مزایای خرید ویلا ساحلی

ویلا ساحلی در شمال در داخل شهر و در خط ساحلی بنا شده اند این نوع ویلاها فاصله نزدیکی به ساحل دارند که  چشم اندازی زیبا از دریا را به شما نمایان می کنند.

نکته مثبت اول در مورد ویلای ساحلی محبوبیت بیشتر آن است. پس اگر روزی قصد فروش ویلای خود را داشتید این کار سریع تر انجام می شود. نزدیک بودن به مراکز شهری و تفریحی و خرید مزیت دیگر ویلای ساحلی است. اما چند نکته ظریف نیز دراین‌بین وجود دارد که بهتر است از آنها اطلاع داشته باشید. رطوبت ساحل زیاد است و ویلا ساحلی احتیاج به نگهداری و مراقبت دائم و همیشگی شما دارد. نکته بعدی این است که به دلیل بالا بودن شرجی هوا در فصل‌های گرم سال در اطراف ساحل، شما باید هزینه بیشتری را برای خنک‌کردن فضای داخلی ویلا پرداخت کنید.

ولی اگر علاقه زیادی به قایق سواری، جت اسکی، اسب سواری در ساحل و … را دارید خرید ویلای ساحلی مناسب شماست.

بنابراین ویلاهای جنگلی نسبت به ویلاهای ساحلی قیمت بسیار مناسبی دارند و شما می توانید با توجه به بودجه خود ویلا جنگلی با قیمت مناسب را خریداری نمایید. خرید ویلا جنگلی در شمال به شما این امکان را میدهد تا سرمایه گذاری پرسودی را انجام دهید.

ویلاهای جنگلی در مقایسه با ویلاهای ساحلی دارای رطوبت کمتری بوده و این یعنی شرجی بودن مناطق ساحلی از منطقه های جنگلی بیشتر است و از همین رو افرادی که افرادی که توانایی زندگی در مناطق شرجی را ندارند بهتر است ویلاهای جنگلی را در اولویت خود قرار دهند. رطوبت بالای سواحل سبب می شود برخی از افراد حس نارضایتی داشته باشند

قیمت ویلا جنگلی در شمال 

قیمت ویلا جنگلی در شمال به موارد زیادی بستگی دارد و نمی‌توان یک قیمت ثابت را برای خرید ویلا مشخص کرد. این موارد عبارت است از:

  • متراژ ویلا
  • متریالی که در ساخت بنا استفاده شده
  • منطقه‌ای که ویلا در آن قرار گرفته است
  • میزان دوری و نزدیکی به جنگل
  • امکانات ویلا

شما می توانید از طریق تماس تلفنی با مجموعه افلاطون اطلاعات دقیق تری در مورد قیمت ویلا جنگلی در شمال کسب نموده و متناسب با بودجه تان اقدام به خرید ویلای جنگلی در این استان نمایید.

خرید ویلا جنگلی در شمال | راهنمای 0تا 100 خرید ویلا
خرید ویلا جنگلی در شمال | راهنمای 0تا 100 خرید ویلا

نکات مهم زمان خرید ویلا جنگلی در شمال

امروزه تقاضا برای خرید ویلا جنگلی در شمال روند صعودی به خود گرفته اما اگر در موضوع دچار اشتباهی شوند، ضرر و زیان غیر قابل جبرانی متحمل می شوند. بدین ترتیب باید حداکثر تلاشمان را بکنیم که دچار اشتباه و خطا نشویم. به این بهانه در ادامه به تشریح برخی از مهم ترین نکات در زمان خرید ویلا جنگلی در شمال می پردازیم.

1- تعیین هدف

اولین نکته برای خرید ویلا جنگلی در شمال، بررسی اهداف و نیازهای خود می باشد. هدف اکثر خریداران از خرید ویلا در شمال، داشتن مکان و سرپناهی برای زمانی است که به شمال سفر می کنند. به همین دلیل در بیشتر مواقع بدون انکه دیگر جوانب را در نظر بگیرند، بدون تحقیق و فکر عمل می کنند و اشتباهات غیر قابل جبرانی را انجام می دهند.

به همین خاطر شما حتما باید امنیت منطقه برای زمانی که در ویلا حضور ندارید، بومی یا غیر بومی بودن منطقه، فاصله ویلا تا مراکز درمانی، فاصله تا مراکز خرید و فروشگاه ها، نزدیکی به رستوران ها و سایر مراکز خدماتی و رفاهی در نظر داشته باشید.

2- قیمت ویلا

قیمت ویلا جنگلی درشمال، از دیگر مواردی است که باید آگاهانه به ان توجه کنیم. در این برهه زمانی که تقاضا برای خرید ویلا جنگلی در شمال افزایش شدیدی پیدا کرده است و در مقابل عرضه ویلا کاهش یافته، خرید ویلاهایی با قیمت غیر واقعی به هیچ وجه توصیه نمی شود.

بهتر است پیش از خرید ویلا جنگلی در شمال، درباره وضعیت ارزش ویلای این مناطق اطلاعاتی صحیح کسب کنید، مدارک و اسناد مربوط به ویلا را به خوبی بررسی کنید. زیرا که بسیاری از ویلاهایی که در این منطقه با قیمت ارزان تر به فروش می رسند، ممکن است به لحاظ قانونی دچار مشکل می باشند. پس لازم می باشد که پیش از خرید ویلا، جواز ساخت و سند ویلا را بررسی کنید و از قانونی بودن آن اطمینان حاصل نمایید.

3- توجه به متریال

هرگز از روی ظاهر اقدام به خرید ویلا جنگلی در شمال نکنید. در بعضی از مواقع با دیدن ظاهر ویلا چنان جذب آن می شویم که از توجه به نکات مهم دیگر همچون متریال و مصالح مصرفی برای ساخت ویلا، سازه ویلا، منطقه ای که ویلا در آن قرار دارد، حیاط ویلا، خیابان های شلوغ اطراف ویلا و … باز می مانیم. پس ضروری است که به مواردی مانند موارد فوق که غیر قابل تغییر می باشند، توجه بیشتری داشته باشیم.

4- گرفتن مشاوره از مشاوران آگاه

حتما با یک مشاور املاک با تجربه درباره خرید ویلا جنگلی در شمال مشورت کنید. بسیاری از افراد که اقدام به خرید ویلا جنگلی در شمال می کنند با کاربری زمین ها هیچ آشنایی ندارند و همین امر باعث می شود دچار ضرر و زیان در معامله شوند.

خرید ویلا جنگلی در شمال | راهنمای 0تا 100 خرید ویلا
خرید ویلا جنگلی در شمال | راهنمای 0تا 100 خرید ویلا

گروه فنی مهندسی افلاطون

خرید ویلا جنگلی در شمال قطعا به تنهایی و بدون راهنما، مخصوصا برای کسانی که در این زمینه تجربه ندارند؛ کار دشواری است و نیاز دارند با افرادی کاربلد که در این زمینه تخصص و مهارت دارند همراه شوند.گروه فنی مهندسی افلاطون به علت شناخت و تسلطی که نسبت به مناطق مختلف شمال دارند، و با داشتن اطلاعاتی در این زمینه، می توانند در این راه به شما کمک رسانی کنند و در مسیر درستی شما را هدایت کنند! تا بتوانید یک ویلای جنگلی مناسب در شمال معامله کنید.

 اما خاطرنشان می کنیم، حتما به این موضوع اهمیت دهید، که افراد و مشاورانی در کنار خود داشته باشید تا مطابق با خواسته شما عمل می کنند! و فقط در اینگونه معاملات فقط به فکر منفعت و سود خود نباشند و شما را به بهترین شکل راهنمایی می کنند و با توجه به معیارها و سلیقه شما گزینه های مناسبی برای خرید ویلا جنگلی در مازندران به شما معرفی می کنند.

مجموعه افلاطون مجری تخصصی خرید و فروش ویلا در شمال در مناطق نور، محمودآباد، چمستان، رویان، سرخرود و آمل و… هستند. پس برای خرید ویلا جنگلی در شمال می‌توانید به تخصص و تجربه این کارشناسان اعتماد کنید.

تماس با ما

09115727159

مهندس نوروزی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *